TIRANE

Elvana Gjata dhe Dhurata Dora bashkuan forcat dy ditë më parë duke sjellë një super bashkëpununim që do bëjë namin këtë verë.

Kënga mban titullin ‘Rrotullo’ dhe është goxha energjike. Mirëpo, në klip është fshehur një detaj që na zbulon një secret të Elvanës, të cilin ajo na e ka mbajtur të fshehtë.

Bëhet fjalë për një surprizë të madhe që artistja ka planifikuar. Më 22 qershor Elvana do të vijë me një koncertë në stadiumin‘Air Albania’.

Si arritëm deri këtu? Në klip ka disa revista ku shkruhet: “Elvana Gjata, show më i madh live në Air Albania më 22 qershor”.

Ky detaji është përmendur edhe nga fansat në sektorin e komenteve në YouTube, ku ka marrë edhe pëlqimin e Elvana Gjatës e cila ka konfirmuar kështu lajmin e bukur për fansat e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb