Recetë nga znj Eneida
Përbërësit

2 vezë
300 ml qumësht të vakët
300 ml ujë të vakët
7 gr maja
1 lugë mjaltë
2 lugë kripë
820 gr miell
Vaj për skuqje

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: