Policia e Korçës ka proceduar penalisht një 52-vjeçar, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj kunatës së tij.

Kunata e dhunuar mësohet se është pajisur me urdhër mbrojtjeje.

Njoftimi i policisë:

U referuan materialet në Prokurori, ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin P. F., 52 vjeç, banues në fshatin Dardhas, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj kunatës së tij, e cila u pajis me urdhër mbrojtjeje.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb