Ka degraduar në ofendime të rënda dhe tone të ashpra debati mes Rikes dhe Ilnisës në Big Brother, ku ‘molla e sherrit’ është Meritoni. Meritoni refuzoi të mbante një anë qëndrimi, por tha se me Ilnisën po njihet, ndërsa Riken e ka shoqe dhe të dyja duhet të respektojnë njëra tjetrën.

Rike: Me mua nuk ke guxim kurrë të merresh.

Meriton: Është shumë e qartë që Riken e kam shoqe, me Ilnisën kam afrimitet.

Rike: Ilnisa të futet në krevat unë jo

Ilnisa: Kjo është jashtëzakonshmit e ulët. Duhet të punosh pak me veten, kulturën që transmeton

Rike: Ik mi se je bërë si Iriq nuk i shkulësh më

Ilnisa: Jeta ime është shumë larg jetës sende.

Rike: Je false sa dhëmbët që ke në gojë. Unë jam e gjitha bojë

Meriton: Unë e kaloj shumë mirë me të dyja

Romeo: Është turp, ai djali po mundohet të flas

Rike: Nuk kam ardhur të flas për burra në BBV.

Arbër: Më duket shumë situatë komode, bravo të qoftë Meriton, je si Kazanova ca të duhet ty, ti je në rregull. Rike, çfarë di nga jashtë për Ilnisën

Rike: Di gjëra i njoh, por nuk do ia them kurrë. Nëse do isha e keqe, do i përdorja. Je çapa e fundit që po vdes të hajë Meritoni…

Ilnisa: Këtë lloj komunikimi nuk e lejoj

Gazi: Ngele duke ofenduar vajzat ti

Ilnisa: Lule të një fustani që unë nuk e vesh

Rike: Uli puplat uli…

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: