Presidenti i Republikës Ilir Meta, ka uruar shqiptarët për festën e 28-29 nëntorit.

Meta shprehet se pavarësia dhe sovraniteti nuk janë të dhëna njëherë e përgjithmonë, por duhen mbrojtur përditë.

  • foto galeri

Postimi i presidentit Ilir Meta:

Pavarësia dhe Sovraniteti nuk janë të dhëna njëherë e përgjithmonë, por duhen mbrojtur çdo ditë. 🇦🇱

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb