TIRANË

Përmes një postimi në facebook, kryeministri Edi Rama ndan lajmin se në 24 orët e fundit nuk është paraqitur asnjë i sëmurë me Covid, për ndihmë mjekësore në spital.

“Sapo kanë kaluar 24 ORËT E PARA pa asnjë të sëmurë me Covid të paraqitur në dyert e Spitalit Infektiv qysh nga marsi i vitit 2020😍💪🙏”- shkruan Rama.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb