Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka uruar ditëlindjen e Nënë Terezës.

Ai ka publikuar në “Facebook” një foto të shenjtores dhe i uron ndjekësve me portretin e saj një ditë të paqtë.

Postimi i Edi Ramës:

MIRËMËNGJES
dhe me këtë foto të Nënë Terezës së shenjtë në ditën e lindjes së saj, ju uroj një ditë të paqtë si vetë ajo

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb