Shtyhet procesi gjyqësor për përballjen e të penduarit të drejtësisë Luftar Reçi me të pandehurit për vrasjen e Klodian Saliut dhe Vajdin Lamaj.

Lajmi bëhet i ditur nga gazetarja Klodiana Lala për BalkanWeb. Mësohet se Luftar Reci nuk u paraqit në seancë për arsye shëndetësore.

Ndërkohë, më herët procesi është shtyrë për shkak se gjyqtarja ka qenë sëmurë, por që më pas u zëvendësua.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: