Një 41-vjeçar shqiptar është arrestuar pasditen e djeshme në një zonë të Selanikut, për trafik droge dhe armëmbajtje pa leje.

Pas veprimeve të koordinuara të policisë, shqiptarit iu sekuestruan në banesë 663.7 gram kokainë, 1 pistoletë, 3 karikatorë dhe 64 fishekë të kalibrave të ndryshëm, 2 peshore elektronike precize, 3 celularë dhe shuma prej 16.249.5 euro.

Gjithashtu u sekuestrua edhe automjeti që ai përdorte.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb