Ensa Haxhia ia del të bëjë zhurmë në rrjet, edhe ndonëse nuk është aktive më projekte muzikore.

Së fundmi këngëtarja ka zgjedhur sërish atraksionin e saj mesa duket të perferuar Dubain, për të pushuar. Enca ka ndarë me të gjithë në instagram momente nga atmosfera atje. Ndër to ajo që mori vëmendje më shumë ishte një video duke u puthur në buzë me një vajzë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“E dashura ime është më mirë se jotja,”-shkruan këngëtarja në storin pasardhës. Ju kujtojmë që gjatë ditës së djshme Enca ka publikuar në Instastory një video, ku shfaqet e veshur me bikini ngjyrë rozë. Ajo që bie në sy është fakti se ka zgjedhur një palë bikini në numër të vogël, duke nxjerrë kështu në pah gjoksin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: