Eva Padlok vijon të jetë protagoniste në rrjetet sociale me foto dhe video tepër provokuese. Ish-ombrelina e Moto GPsë, e cila njihet dhe si tifoze e Juventusit, së fundmi ka menduar të ngrejë temperaturat me një postim “hot” nga krevati. Modelja katalanase, shfaqet me bikini ngjyrë të kuqe dhe në poza provokuese, duke marrë komplimente të shumta nga fansat.

Bukuroshja e njohur numëron 2.1 milion ndjekës, ndërsa ka zgjedhur të ndjekë vetëm 525 prej tyre. Në një profil të verifikuar të Instagram, numri i postimeve është shumë i lartë.

 

Mixcollage 03 Dec 2023 11 55 Pm 2628 (1)
Mixcollage 03 Dec 2023 11 55 Pm 2628 (1)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: