Një e moshuar është gjetur e pajetë në banesën e saj, ndërsa dyshohet se është vetëvarur. Ngjarja ndoshi në fshatin Lepenicë, në Vlorë.

NJOFTIMI I POLICISE
Sot, rreth orës 07:55, në fshatin Lepenicë, është gjetur nga familjarët, në banesën e saj, dyshohet e vetëvarur, shtetasja L. T., rreth 75 vjeçe.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: