Një grup gjimnazistësh që ndodheshin në selinë e Partisë Demokratike, për një aktivitet me FRPD-së, e kanë mbyllur aktivitetin duke bërë një foto me liderin e opozitës.

Ata kanë pritur Bashën teksa ky i fundit dilte nga zyra e tij.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për disa minuta Basha bisedoi me gjimnazistët e shkollës ‘Sandër Prosi’ dhe ‘Petro Nini Luarasi’ dhe më pas kanë pozuar para aparatit dhe telefonave.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: