Dy të vdekur në SHBA, pasi burri hidhet nga ndërtesa në Neë York dhe godet një person tjetër

Dy persona kanë vdekur në SHBA, pasi një burrë me sa duket u hodh nga një ndërtesë në Yonkers, Neë York.

Sipas informacioneve dyshohet për një vetëvrasje ku gjatë rënies është goditur një burrë tjetër.

Shbaaaj

Sipas medieve të huaja, i riu 25-vjeçar u hodh nga çatia dhe ra 12 kate në një çati të garazhit të parkingut, ku goditi një 61-vjeçar, tha policia.

Të dy vdiqën në vendngjarje, bazuar në deklaratën e autoriteteve, identitetet e tyre nuk u bënë të ditura menjëherë.

 

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb