Kryetari i PD-së, Sali Berisha ka kujtuar sërish protestën e 7 korrikut, që pritet të mbahet në Tiranë.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ Berisha ka kujtuar edhe datën e veçantë në të cilën do të mbahet tubimi para Kryeministrisë.

MESAZHI I BERISHËS
Miq, pershendetje te perzemert dhe ftese miqesore me kete foto per tu mbledhur te gjithe ne protesten kombetare me 7/ 7/ 7 para kryeministrise! Fundjave te mbare! sb

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb