Kourtney Kardashian duket se është dashuruar marrëzisht me pamjen e Youndes Bendjima. Ajo është fotografuar në praninë e një mashkulli që duket si një kopje identike e ish-it të saj.

Është ende e paqartë nëse djali është Younes apo dikush tjetër.

Vihet re se ata janë shumë të etur duke u bazuar në tre pijet që kanë porositur nga një kafene.

Ylli i “KUWTK” i dha fund lidhjes me të dashurin 14 vjet më të vogël në muajin korrik. Pati spekulime se modeli 25 vjec e tradhtoi me një vajzë, por asgjë nuk është konfirmua

BalkanWeb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb