Ndonëse ishte kohë lufte, kjo nuk e pengonte UÇK-në që të festonte festën e Kurban Bajramit.

  • foto galeri

Disa foto që janë shpërndarë në rrjetet sociale shihen ushtarët, ku edhe pse të armatosur, kanë para disa ëmbëlsira tradicionale të festës së Bajramit.

Një festim modest, në një kohë të vështirë për të gjithë shqiptarët e Kosovës.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: