Bledi dhe Mevlani e kanë refuzuar Efin, për t’i vazhduar takimet më të.

E, Efit, i paska dhembur kjo pjesë, saqë, po e përdor miqësinë e saj, Mikelën, Erionin dhe Samiun, që ta ‘sulmojnë’ Bledin.

Ajo po tregohet shumë e lënduar dhe ‘vartësit’ e saj siç janë Mikela e Erioni, s’po i ndalojnë edhe ofendimet e rënda ndaj Bledit.

Sidoqoftë, ndonëse nuk po e pranon, Efi e paska pëlqyer Bledin me të madhe.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: