Shqipëria luan dy transferta delikate kundër Kazakistanit dhe Lituanisë, të vlefshme për Ligën e Kombeve. Ky nuk ishte grumbullimi ideal për kuqezinjtë teksa kriza që ka sjell covid-19 dhe dëmtimet bën që grupi të mos ishte i plotë.

Ndryshe nga opinioni sportiv, Adrian Aliaj, ish futbollisti i Kombëtares, në një intervistë për News24, shprehet se Reja dhe stafi i tij po gabojnë me përzgjedhjen e lojtarëve, po ashtu dhe me skemën që aplikon.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb