Jo vetëm Tuchel, në fund të këtij sezoni, apo në një të ardhmen të afërt, Bayern Munich rrezikon të humbas edhe disa nga yjet e ekipet. Është e qartë që Alphonso Davies nuk dëshiron të rinovojë kontratën e tij aktuale, për këtë arsye Bayern i ka vendosur një çmim, por së fundmi edhe Jamal Musiala ka refuzuar ofertën e drejtuesve për të rinovuar kontratën e tij e cila i skadon në 2026.

Musiala
Musiala

Sipas Daily Mail: talenti gjerman po joshet shumë nga ideja për të vijuar karrierën në Premier League aty ku e kërkojnë dy ekipe “big” si Man.City dhe Chelsea.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb