Pas largimeve të shumta, Kukësi po polotëson skuadrën me afrime të reja në këtë sesion të merkatos. Klubi verilindor zyrtarizoi dy blerjet gjatë së enjtes.

120444776 2363409090471091 923710457176975109 O
120444776 2363409090471091 923710457176975109 O

Mbrojtësi Mehdi Hetemaj dhe mesfushori Ersil Ymeri janë prezantuar dhe menjëherë do të vendosen nën urdhërat e trajnerit Skënder Gega.

120332379 2363451157133551 5442288934849966682 O
120332379 2363451157133551 5442288934849966682 O

Ymeri ka firmosur një kontratë 2-vjeçare, ndërsa nis aventurën e parë në Superligë pas karrierës së zhvilluar në Austri. Ndërkohë, Ymeri ka luajtur edhe më parë në Shqipëri me Kamzën, Kastriotin dhe Laçin, ndërsa rikthehet pas aktivizimit me skuadrën e Llapit në Kosovë.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: