“Dhurata ime për ty, dhurata ime është…’, këndon Elettra Lamborghini në një video të publikuar në rrjetet sociale, ku shfaqet e veshur si Babagjyshi i Krishtlindjeve, seksi. Më pas ajo i tregon ndjekësve të saj dhuratën speciale, teksa ngre fundin dhe tregon të pasmet bombastike. Një dhuratë që ndjekësit e kanë vlerësuar shumë…

“Babagjyshi i Krishtlindjeve + panettone”, shkruan dikush, ‘të dua’ replikon dikush tjetër, ‘Je unike’ e shumë komente të tjera. Më pas zemra pafund për Elettra, që më këtë foto hot dhuron emocione dhe buzëqeshje. Ironike dhe pa paragjykime, bukuroshja zbavitet teksa çmend ndjekësit e saj e dhe më pas ngre fundit dhe tregon të pasmet me të brendshmet e kuqe.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Që Lamborghini është një seks bombë, ky është fakt dhe teksa ajo zbavitet tregon dhe format perfekte dhe të pasmet e saj rrumbullake. Dhurata që i ka bërë ndjekësve poshtë pemës është një dhuratë shumë erotike dhe Krishtlindjet për të parashikohen shumë të nxehta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb