E shtrirë në diell me të pasmet në pamje të parë dhe me një pozë jo shumë elegante, Diletta Leotta relaksohet duke lexuar një libër dhe duke iu përkushtuar diellit. E veshur me një bikini të bardhë që nxjerr në pah format e saj të mahnitshme, ajo e di që nuk mund të kalojë pa rërë. Seksi në det të hapur teksa i buzëqesh diell dhe ujit bukuroshja italiane e sportit shfaqet e mrekullueshme. Pas thashethemeve për jetën e saj të dashurisë, prezantuesja nuk humb ekuilibrin dhe lë të flasin vetëm fotot.

E përjavshmja “Vero” ka mbërthyer Diletta Leottën me pushime në Sardenjë mes zhytjeve, akrobacive, seancave intensive të nxirjes së diellit por me një emërues të vetëm të përbashkët poza të nxehta. Leotta është vetëm me nënën e saj Ofelia dhe pavarësisht zërave për një lidhje me modelin Giacomo Cavalli, askush nuk është parë nën ombrellën e saj.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Në plazh mban gjithmonë syze dielli, për të mbuluar dy gërvishtje në hundë të shkaktuara nga një aksident në familje dhe preferon të mbrohet nga sytë kureshtarë. Megjithatë, paparacët kapin detaje të tjera intriguese të qëndrimit të tij në Sardenjë. Pozat në buzë të ujit janë të gjitha spektakolare!

(tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb