Nga: Eneida Çakërri

150 gr lajthi
20 hurma
Stika/Susam/Arrë kokosi
Çokollatë për ëmbëlsira

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb