Recete nga znj Eneida
Përbërësit

1 paketim 500 gr petë
100 gr gjalpë të tretur
150 gr fruta të thata (arra, lajthi ose bajame)
5 vezë
100 gr mjaltë
500 ml qumësht
Qumësht të ëmbël të trashë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb