Detaje të reja zbardhen nga vrasja në Bathore. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se është ekzekutuar me armë zjarri shtetasja Jetmira Hasani.

Ajo është vrarë nga kunati i saj, Agron Tanushi, pas një konflikti brenda banesës.

Ngjarja ka ndodhur pak më parë, ndërsa forca të shumta policie kanë rrethuar zonën dhe vijojnë punën për kapjen e autorit të krimit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: