LIBRAZHD

Gjendet i vetëvarur një i ri në lagjen Stacioni i Trenit në qytetin e Librazhdit.

Burime jo zyrtare bëjnë me dije se një 24 vjeçar i identifikuar si shtetasi Arjan Skilja është gjetur i vetëvarur në ambientet e banesës nga familjarët që kanë sinjalizuar policinë dhe urgjencën e spitalit të Librazhdit.

Paraprakisht  nuk janë të qarta shkaqet e vetëvrasjes të 24 vjeçarit librazhdas.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb