Këngëtarja Eneda Tarifa ka qenë e njohur në “Abc e Pasdites, ku shprehu disa mendime për personazhet e ekranit.

Për Salsano Rrapin shprehu, është një “koleg i mirë”, për Xhemi Shehun që “e papame”, mdërsa për Fjoralba Ponarin shprehu është “talenti i jashtëzakonshëm se nuk e kisha parë në aktrim”.

Teksa u pyet për një rikthim të mundshëm në televizion, ajo që nuk e sheh fare sepse do të fokusohet tek muzika.

“Si më shkon mendja fare. Ndjej që jam lodhur gjithë këto vite në ekran. U bë që në vitin 2010 që jam non stop në deklaratë. Dua këto vite t’i kushtohem muzikës, të lë disa këngë dhe disa kujtime për vajzën koha që mund të jetë edhe ajo e saj më e madhe”, tha Eneda.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: