VLORË

Në zgjedhjet e 25 prillit, LSI synon të marrë 4 mandate në qarkun e Vlorës. Në një prononcim për mediat, në përfundim të takimit elektoral kryetarja e kësaj force politike, Monika Kryemadhi  iu përgjigj interesit të mediat mbi rezultatin e 25 prillit për këtë qark si edhe mbi ftesën e kryeministrit Rama, ndaj kreut të opozitës për bashkëpunim pas zgjedhjeve.

Rama ka ftuar Lulzim Bashën për një koalicion paszgjedhor, a mendoni se është një tentativë për shkrirjne e LSI?

Jo nuk është asnjë lloj tentative, unë nuk kam parë burrë që i lutet një burri për 24 orë 12 herë. Është i mbaruar.

Cilat janë pritshmëritë për Vlorën?

Pritshmëria e mia në Vlorë, 3 Vlora, një Saranda, 4!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb