Një ngjarje e rëndë është shënuar në Bolonja të Italisë.

Një shqiptar, i quajtur Hazbi Hajdini, 53 vjeç, është goditur nga një makinë tip “Fiat” teksa ishte duke kaluar në vijat e bardha, fare pranë banesës ku banonte.

Mediat italiane shkruajnë se lëndimet e marra nga përplasja ishin shumë të rënda e me gjithë ndërhyrjen e mjekëve nuk u arrit dot që burri të mbahej në jetë.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb