Ish-kryeminstri i vendit Fatos Nano ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen e 70-të në një mbrëmje mes familjarëve dhe miqve të afërt

305974852 489052716373481 6845687736719752452 N (1)
305974852 489052716373481 6845687736719752452 N (1)
640 0 1663355410x302127115 489052736373479 758444630488840160 N 914 (1)
640 0 1663355410×302127115 489052736373479 758444630488840160 N 914 (1)
640 0 1663355411x302189391 489052513040168 5189497408200757805 N 858
640 0 1663355411×302189391 489052513040168 5189497408200757805 N 858
305314472 489052363040183 5009033076268995999 N
305314472 489052363040183 5009033076268995999 N

.

Ditën e sotme janë publikuar edhe pamjet nga festa private e Nanos, ku shfaqet ish-kryeministri i shoqëruar nga bashkëshortja, Xhoana Nano, e cila e ndihmon gjatë procesit të fikjes së qirinjve mbi tortën e ditëlindjes.

Kryebashkiaku i Kavajës, njëkohësisht edhe nipi i Nanos, Redjan Krali publikoi fotot e para nga momentet e festës.

“Mentori im! Të qofshin të shumta vitet dhe i gëzofsh me zemrën plot! Ky rrugëtim i imi nuk do të kishte qenë i njëjti pa mbështetjen, bekimin dhe këshillat e tua!
Kam mbledhur çdo urtësi tënden që ma ke dhuruar me shumë bujari në çdo takim a bisedë të gjatë që shkëmbejmë bashkë dhe i ruaj si pasurinë më të vyer! Shëndet e jetë të gjatë”, shkroi Krali në rrjete sociale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb