Një festë beqarie e vajzave, ka përfunduar me fatalitet për një 22-vjeçare nga Kumanova në Maqedoninë e Veriut.

E reja po festonte me shoqet e saja në pishinën e një hoteli në Shkup dhe ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Ngjarjen e ka njoftuar për mediat, Ministria e Brendshme maqedonase.

“Më datë 22 korrik 2022, 11 minuta pas mesnate, në stacionin policor Bit Pazar në Shkup, u denoncua se në objektin hotelerik në rrugën “Qurinçska”, konkretisht, Hotel Bushi, ka vdekur 22-vjecarja me iniciale L.S. nga Kumanova”, thuhet në njoftim.

22-vjeçarja, sapo ka dalë nga pishina ka marrë telefonin e saj, i cili ka qenë në proces karikimi. E reja ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb