Ndërtesa e Kuvendit të Kosovës është ndriçuar me flamurin kombëtar.

Kjo sigurisht për shkak të datës 28 kur edhe festohet 110-vjetori i shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë.

Fotografia është realizuar nga Venhar Isufi

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb