Në Shkodër festohet 76-vjetori i Çlirimit.

Kreu i Partisë Komuniste në Shkodër, Gjon Bruçi gjatë ceremonisë tek varrezat e Dëshmorëve të Shkodrë, siç duket në një video të siguruar për “BalkanWeb” nga gazetari Senad Nikshiqi, nderon me grusht.

Kujtojmë që grushti është simboli i komunizmit dhe diktaturës së Enver Hoxhës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb