Fifi u është përgjigjur pyetjeve të disa ndjekësve në Instagram.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja e njohur ka zbuluar se projekti i radhës do të jetë bashkëpunim me Ermal Fejzullahun që do të lançohet në muajin tetor.
Ajo është pyetur nëse e ka gjetur ende shpirtin binjak.

Tutje, Fifi është pyetur edhe për planet e së ardhmes, dhe sa fëmijë dëshiron të ketë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: