Përmbysja spektakolare e Juventusit në ‘Allianz Stadium përballë Atletiko Madridit me rezultatin e pastër 3-0 ka ngazëllyer edhe kryeministrin Edi Rama.


Si një tifoz i flaktë i Juventusit, Rama ka  postuar disa foto në rrjetet sociale të lojtarëve të Juves në momentet e festimit të golave me shkrimin ‘Finoallafine’.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(n.b/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb