Janë publikuar pa çaste më parë formacionet zyrtare për derbin Tirana-Partizani. Sikundër vërehet, si Emanuel Egbo, ashtu edhe Adolfo Sormani kanë zbritur në fushën e lojës elementët më të mirë të mundshëm për këtë sfidë shumë të rëndësishme:

Formacionet Derbi
Formacionet Derbi

Formacionet zyrtare:

Tirana: Lika, Hoxhallari, Doka, Muça, Vangjeli, Celhaka, Batha, Torasa, Kale, Kobina, Ngo.

Partizani: Hoxha, Belica, Bitri, Idrizaj, Haklaj, Telushi, Broja, Melo, Bardhi, Çinari, Braun.

Gjyqtar: Juxhin Xhaja

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb