Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Sauk – Tiranë.

Gazetari Shkëlzen Henkoja raporton për “Balkanweb” se dy automjete janë përplasur me njëri – tjetrin dhe për rrjedhojë dy persona janë plagosur.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Njoftimi:

Informacion paraprak

Aksident në aksin rrugor Sauk – Tiranë. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Sofra e Ariut.

Në aksident janë përfshirë dy automjete sipas informacioni paraprak janë dy të plagosur të cilët janë dërguar në Spitalin e Traunës.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb