LEZHA

Një aksident ka ndodhur para një karburanti në Lezhë teksa tre të lënduar kanë mbetur nga përplasja e dy mjeteve dhe një motori.

Gazetarj Elidon Ndreka raporton se aksidenti ka ndodhur pasditen e sotme dhe se deri tani ky është bilanci i këtij aksidenti.

Ndërkohë siç shihet dhe nga foto zona e aksidentit është rrethuar dhe Policia është në vendin e ngjarjes. Mësohet se të lënduar kanë mbetur një çift bashkëshortësh që udhëtonin me motor, nga të cilët gruaja është më rëndë për jetën dhe është në spitalin e Lezhës, si dhe një këmbësore e rastësishme.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb