Në “Ennio Tardini” të Parma-s e sigurt është se stadiumi do të jetë i ngjyrosur kuqezi. Interesimi për të parë djemtë e Sylvinho-s është i lartë, por për t’i ardhur në ndihmë tifozëve, FSHF njoftoi se biletat mund të blihen fizikisht edhe në sportelet e stadiumin duke nisur nga kjo e enjte, nga ora 15:00 deri në orën 18:00. Shqipëri-Kili përballen për herë të parë ndërmjet tyre, ndërsa për kompanitë e basteve favorit për këtë sfidë janë amerikano latinët.

Bastet
Bastet

Një fitore e mundshme e kuqezinjve kuotohet me koeficientin 3.00, ndërsa një fitore e mundshme e Kilit kuotohet me koeficientin 2.38. Një barazim i mundshëm mes dy përfaqësueseve vlerësohet me koeficientin 3.25.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: