Enca feston 25-vjetorin në një party plot drita e tullumbace dhe plot provokime. Këngëtarja ka publikuar në Instastory, pjesë nga festa e shfrenuar ku shfaqet në krahët e një djali muskuloz dhe tregon detaje të tjera nga ditëlindja.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Teksa ai e ngre në ajër, ajo për pak ka zbuluar pjesët intime të saj.

Nuk është hera e parë që Enca provokon me foto ku tregon shpesh herë format e saj seksi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: