Këngëtarja e njohur, Vesa Smolica, është një figurë mjaft e dashur për publikun. Me zërin dhe projektet e saj muzikore ajo ka arritur të vjedhë zemrat e të gjithëve.

Këngëtaren e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas here publikon momente nga përditshmëria e saj gjithashtu nuk mungojnë as pozat seksi.

Së fundmi Vesa ka ardhur me disa poza mjaft provokuese. E veshur me bikini në mes të borës bukuroshja brune ka “rritur temperaturat”.

“A ma nxeht mrena a jashtë?“- shkruan ajo.

Menjëherë një lumë komentesh janë bërë në fotot e saj ku fansat nuk kanë nguruar ta komplimentojë për fizikun e saj perfekt.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VESA SMOLICA (@smolicavesa)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb