KORÇË

Qyteti juglindor i Korçës është përfshirë nga mjegulla në mëgjesin e këtij 14 janari. Siç shihet dhe nga fotot kjo situatë ka sjellë vështirësi për drejtuesit e automjeve të cilët duhet të shmangin lëvizjet e tyre sidomos në akset kryesore të cilat janë pushtuar nga mjegulla.

Policia Rrugore i bën apel drejtuesve të automjeteve të jenë më të kujdesshëm në akset rrugore, të shmangin lëvizjet e panevojshme si dhe të respektojnë rregullat e qarkullimit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb