Duket se Romelu Lukaku ka nisur një romancë të re, të paktën kjo është ajo që bëjnë me dije mediat.

Sulmuesi belg është shfaqur në dasmën e Lautaros i shoqëruar nga këngëtarja e njohur amerikane, Megan Thee Stallion.

Gjithsesi ende nuk është asgjë e konfirmuar nga futbollisti ose këngëtarja, por duket se për mediat çdo gjë është e sigurt.\

69da4a96e4edbfc21af87310e1115bc4
69da4a96e4edbfc21af87310e1115bc4

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: