Federico Chiesa mbylli një sezon me ulje ngritje të forta. E ardhmja e sulmuesit “azzurr” është në dyshim, në një kohë kur Juventus është i hapur për oferta. Chiesa nuk është i pa prekshëm në sytë e Thiago Motta-s, për këtë arsye mediat flasin për një transferim të tij jashtë Italisë. Nëse për të ardhmen si futbollist nuk ka vendosur ende, Chiesa është mese i bindur kur bëhet fjalë për jetën e tij sentimentale.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Së shpejti, sulmuesi i Juves pritet t’i drejtohet altarit për t’u lidhur në kurorë me bukuroshen Lucia Bramani. Modelja 23-vjeçare i tha “Po” në shtatorin e shkuar propozimit të tij për martesë. Çifti do të zhvillojë ceremoninë në Grosseto, ndërsa për momentin palët janë të rezervuar mbi detajet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: