Ajo puth një tjetër, ai nuk humb kohë. Pas zërave, të cilat u mohuan nga të dy, për një lidhje mes Stefano de Martino dhe Alessia Marcuzzi, në oborrin e ish balerinit vjen një tjetër femër.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Mbiemri i saj është Rodriguez, por nuk është Belen, që është fotografuar teksa puthte sipërmarrësin Gianmaria Antinolfi. Bëhet fjalë për Mariana Rodriguez me të cilën Stefano ka kaluar fundjavën sic tregojnë fotot e publikuara këtë të mërkurë nga e përjavshmja Chi.

Në pamjet ekskluzive të revistës, De Martino shfaqet në shoqërinë e bukuroshes Rodriguez, në Napoli. Mariana, edhe ajo singel, pas fundit të historisë së dashurisë me Simone Sussinna, pjesëmarrës në ishullin e të Famshmëve, e njeh prej kohësh Stefanon. Të dy kanë kaluar të gjithë fundjavën bashkë në një jaht.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb