E gjithë Spanja, pjesa më e madhe, i kishte sytë nga “El Clasico” këtë të diel, edhe Marc Bartra, ish lojtari i Barcelonës, tani pjesë e Betis, por jo të gjithë kanë vendosur të ndjekin këtë super sfidë. Pikërisht e fejuara e futbollit spanjoll, Jessica Goicoechea, as që do t’ia dijë për El Clasico-n pasi këto ditë prilli ka vendosur t’i kaloj në Bali, në plazhet e mrekullueshme të Indonezisë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Bukuroshja ka tronditur rrjetin teksa në morinë e fotove që ka publikuar në Instagram, nuk ka nguruar të pozoj edhe nudo, një foto që ka marrë mijëra pëlqime nga fansat e saj në rrjetet sociale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: