Premier Liga, përveçse po mbledh yjet e futbollit, duke qenë absolutisht kampionati më i fuqishëm ekonomikisht, gjithashtu ka bërë për vete edhe modelet seksi. Një prej tyre është rusja Maria Liman, fanse e zjarrtë e bluve të Londrës.

Modelja “playboy” shihet rregullisht në tribunën VIP të stadiumit “Stemford Brixh” për të mbështetur nga afër skuadrën e zemrës, ndërsa gjithashtu dhuron spektakël në rrjetet sociale me foto provokuese.

Xlarge
Xlarge

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb