Sezoni në Serie A ka përfunduar, me Interin që fitoi 2 trofe. Futbollisti i zikaltërve, Arturo Vidal ka zgjedhur Spanjën dhe ishullin Formentera për të kaluar disa ditë pushime.

Në fotot e publikuara në rrjetet sociale, kiliani duket nën shoqërinë e partneres së saj, Sonia Isaza.

Ju

Një jaht dhe pak diell, kjo duket zgjidhja më e mirë për Vidal në këto ditë të nxehta. Kujtojmë që futbollisti me gjasë do të largohet nga Interi, për të provuar një aventurë të re.

Kkk

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: