Një situatë e pazakontë është shënuar në Himarë, për shkak të motit të keq, që përfshiu sot vendin.

Në fotot dhe videot që gazetari Enrik Mehmeti sjell në redaksinë e “BalkanWeb”, shihet se dallgët e mëdha të detit kanë shkatërruar gjithë shëtitoren në qytetin bregdetar.

Siç shihet nga pamjet, uji ka vërshuar në shëtitore, duke marrë para e shkatërruar gjithçka. Prej orëve të para të mëngjesit të sotëm dhe gjatë ditës, Himara është përfshirë nga reshje të forta shiu dhe ere.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(d.ç./BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb